www.pogononline.pl www.pogononline.pl
top_3
top_2
 
Gryf
Temat dnia
sobota, 30 sierpnia 2014 r., godz: 15:34
W zakończonym przed chwilą spotkaniu Portowcy ulegli Górnikom aż 4:2.
Po pierwszej połowie Portowcy prowadzili po bramce Robaka. Po zmianie stron Górnicy w 9 minut zdobyli aż trzy bramki. Pogoń próbowała odpowiedzieć na ten nokaut  - kontaktową bramkę zdobył Robak, jednak w 74 minucie Portowców dobił Cernych.

Bramki:
0:1
Robak (43)
1:1 Hasani (47)
2:1 Bonin (48)
3:1 Hasani (54)
3:2 Robak (63)
4:2 Cernych (74)

Składy:
Górnik: 
Prusak - Mierzejewski, Kalkowski , Mraz, Bożok - Kaźmierczak ( 69 - Bielak), Nowak, Bonin, Hasani ( 79 - Buzała), Szmatiuk - Cernych ( 84 - Szałachowski)
Pogoń: Janukiewicz - Matynia ( 67 - Lisowski), Golla, Hernani, Rudol ( 52 - Rogalski) - Kun, Murawski, Murayama, Matras ( 57 - Dąbrowski) -  Frączczak, Robak


źródło:  PogonOnline.pl/Dariusz Śliwiński      autor  Plum      komentarze  komentarze: 0Gryf
Aktualności
piątek, 29 sierpnia 2014 r., godz: 19:16
Blisko 800 km pokonają piłkarze Pogoni Szczecin w drodze do Łęcznej, gdzie już w sobotę rozegrają kolejne spotkanie T-Mobile Ekstraklasy. Rywalem Portowców będzie beniaminek – Górnik Łęczna.
W podróż na daleki wschód podopieczni Dariusza Wdowczyka udali się już w piątek. Ich pierwszym celem jest Warszawa, do której dotrą samolotem z lotniska w Goleniowie. Po wylądowaniu czeka ich krótki trening, a następnie transport autokarem do Łęcznej. Dzięki takiemu rozwiązaniu piłkarze dotrą do celu wypoczęci, a długość podróży uda się skrócić o ok. 5-6 godzin.
- Dalszego wyjazdu niż do Łęcznej w tym sezonie nie mamy. Podróż na pewno nie należy do lekkich, ale nie ma co narzekać. Jesteśmy profesjonalistami. Wybraliśmy sobie taki zawód i wiedzieliśmy, że wiąże się wieloma godzinami spędzonymi w różnych środkach transportutłumaczy Radosław Janukiewicz.
Trudów podróży z pewnością nie odczuje Patryk Małecki. Więcej...


źródło:  PogonOnline.pl/Grzegorz Lemański

     autor  Plum      komentarze  komentarze: 0

środa, 27 sierpnia 2014 r., godz: 20:52
Poniżej treść oświadczenia kibiców ws. licytacji symboli Pogoni:
Zarząd Stowarzyszenia Kibiców „Pogoni Szczecin” – Portowcy w imieniu wszystkich zorganizowanych grup kibicowskich gratuluje włodarzom spółki Pogoń Szczecin S.A. rozwiązania długoletniego problemu związanego z prawami własności do herbu szczecińskiej Pogoni. Jesteśmy pewni, że jest to kolejny, ważny krok do zbudowania silnej i stabilnej Dumy Pomorza.
Jednocześnie nawołujemy do należytej dbałości o niezmienność nazwy i herbu będącego od wielu lat wspólnym dobrem wielu pokoleń wiernych kibiców Pogoni Szczecin. Liczymy, że przy następnych wystąpieniach medialnych zarząd Pogoni, utwierdzi nas w przekonaniu o trwałości i
niezmienności herbu.


źródło:  SKPS Portowcy      autor  Plum      komentarze  komentarze: 0

środa, 27 sierpnia 2014 r., godz: 14:46
Dzisiaj Pogoń Szczecin SA wylicytowała znaki towarowe Pogoni. - Oznacza to, że z dniem dzisiejszym Pogoń Szczecin SA stała się właścicielem logo i nazwy – mówi prezes Pogoni Szczecin – Jarosław Mroczek.
Do tej pory właścicielem znaków towarowych było stowarzyszenie MKS Pogoń. W związku z długami tego stowarzyszenie wobec wierzycieli znaki zostały wystawione do licytacji, która odbyła się właśnie dzisiaj.
 - W dniu dzisiejszym odbyła się licytacja, która przez długi czas była odwlekana. Dużo perypetii miała ta sprawa. Zdecydowaliśmy się na wykupienie wierzytelności stowarzyszenia MKS, czyli nie naszych długów. Do tej pory kosztowało nas to 400 tysięcy złotych. Przy kolejnym wierzycielu powiedzieliśmy „stop – musi być licytacja”. Nie ukrywam, że zostawiliśmy furtkę i, gdyby pojawił się jakiś szaleniec z bardzo grubym portfelem, to ostrożnie byśmy do tego podchodzili. Do momentu rozpoczęcia licytacji nikt taki się jednak nie pojawił. Więcej...


źródło:  Biuro Prasowe Pogoni Szczecin SA

     autor  Plum      komentarze  komentarze: 0

poniedziałek, 25 sierpnia 2014 r., godz: 15:13
Wymiana doświadczeń międzynarodowych to nieodłączny element rozwoju. Szefostwo Pogoni pod koniec sierpnia uda się na kilkudniową wizytę do Barcelony. W Hiszpanii prezesi Jarosław Mroczek i Grzegorz Smolny spotkają się z włodarzami Espanyolu.
Pierwszy kontakt z katalońskim klubem został nawiązany już kilka miesięcy temu. Okazało się, że Hiszpanie szukają w środkowo-wschodniej Europie klubu, z którym mogliby nawiązać współpracę.
 - Przedstawiciele Espanyolu sondowali tę część naszego kontynentu i ich wybór padł właśnie na Pogoń! – opowiada prezes klubu Jarosław Mroczek. – Być może zwrócili uwagę na nasze wcześniejsze kontakty z zachodnimi zespołami z Francji i Niemiec. Już sam fakt, że w klubie z Primera Division dostrzeżono naszą pracę, był dla nas sporym wyróżnieniem.
Kataloński klub ma niezwykle bogatą historię. Za kilka miesięcy będzie obchodził 104-lecie istnienia. W tabeli wszech czasów hiszpańskiej ekstraklasy zajmuje wysokie 6. Więcej...


źródło:  Biuro Prasowe Pogoni Szczecin SA

     autor  Plum      komentarze  komentarze: 0

niedziela, 24 sierpnia 2014 r., godz: 00:13
Chcesz potrenować z zawodnikami Pogoni Szczecin? Okiwać Gollę, podać Robakowi lub uderzyć po zagraniu Murawskiego? Przyjdź na Jasne Błonia w niedzielę, 24 sierpnia o godzinie 13!
Portowcy po raz kolejny wezmą udział w projekcie „Aktywny Szczecin”, czyli miejskiej akcji promującej zdrowy ruch i sport wśród szczecinian.
Rok temu cały zespół wyszedł do mieszkańców Szczecina i promował różne formy ruchu. Na „granatowo-bordowych” czekało wtedy wielu aktywnych szczecinian. - Myśleliśmy, że będzie trener i kilku piłkarzy, a tu okazuje się, że przyszła cała drużyna! - mówił jeden z kibiców, którzy odwiedzili Jasne Błonia.
Teraz będzie podobnie. Uczestnictwo w akcji zapowiedział trener Dariusz Wdowczyk, sztab trenerski oraz wszyscy piłkarze Pogoni. Szkoleniowiec Portowców poprowadzi trening dla wszystkich chętnych i swoich zawodników. Dlatego też każdego zachęcamy do zabrania ze sobą własnej piłki!
Pamiętajcie: 24 sierpnia, niedziela, godzina 13, czyli dwa dni po spotkaniu z Wisłą Kraków na własnym stadionie. Bądźcie z nami!


źródło:  pogonszczecin.pl      autor  js      komentarze  komentarze: 0

Pozostałe wiadomości w nagłówkach:


Sobota, 23 sierpnia 2014 r.


Piątek, 22 sierpnia 2014 r.


Czwartek, 21 sierpnia 2014 r.


środa, 20 sierpnia 2014 r.


Wtorek, 19 sierpnia 2014 r.


Niedziela, 17 sierpnia 2014 r.


Sobota, 16 sierpnia 2014 r.


Piątek, 15 sierpnia 2014 r.


Poniedziałek, 11 sierpnia 2014 r.Gryf
Sponsorzy serwisu
Cito Gryf
Facebook
 Gryf
Następny mecz
30 sierpnia 2014, godz: 15:30
Górnika Łęczna
Górnika Łęczna

-:-
(-:-)
Pogoń Szczecin
Pogoń Szczecin Gryf
Ostatni mecz
22 sierpnia 2014, godz: 20:30
Pogoń Szczecin
Pogoń Szczecin

0:3
(0:2)
Wisła Kraków
Wisła Kraków

0-1 Stilić (25)
0-2 Brożek (36)
0-3 Brożek (75) Gryf  Gryf
   Dział: Pogoń Szczecin Autor Odp.
Trudne spr. 15
galaxtico 3637
Cobra_S 10199
Gonzalez13. 62
Macias 5674
D. 964
Junior 358
   Dział: Granatowo - Bordowe Dziel... Autor Odp.
WM 19
Święty 49
hPS 483
   Dział: Pamiątki Autor Odp.
Szamał 2632
SKPS Porto. 153
   Dział: Hyde Park Autor Odp.
Maxymalny -
2475
WRT1948 189
   Dział: Typowanie Autor Odp.
seba7605 22

 Gryf
Logowanie
login:
hasło:


w serwisie obowiązują te same konta co na forum!

po co mi konto?    regulamin    rejestracja

Gryf
Nasi partnerzy
legionisci.com Cito
www.portowcy.org www.portowcy.org
www.90minut.pl www.ligowiec.net
 Oficjalny serwis klubu MKS Opolanin www.pw.max.pl
flagfanatics.pl pogonszczecin.de
  (p) 2000 - 2014   Gryf
© Pogoń On-Line
  Gryfdesign by: ruben 5px redakcja | współpraca | ochrona prywatności