www.pogononline.pl www.pogononline.pl
top_3
top_2
 
Gryf
Aktualności
czwartek, 24 kwietnia 2014 r., godz: 08:21
Dnia 28.05 na stadionie szczecińskiej Pogoni zostanie zaprezentowana specjalnie przygotowana oprawa. By mogła ona ujrzeć światło dzienne, całe środowisko kibiców Pogoni Szczecin musiało sprostać wyzwaniu. Chodziło o zebranie 50 000 frekwencji na 7 meczach oraz 500kg kapsli.
Kibice Pogoni kapsle zbierali po raz trzeci i po raz trzeci dali radę. Zostało zebranych ponad 700kg kapsli. Większość osób martwiła się o frekwencję, lecz działania klubu, wspaniała atmosfera wokół drużyny, bardzo dobre wyniki sportowe, stabilny sponsor oraz zaangażowanie kibiców, dały nadzieję na to by stadion przy ulicy Twardowskiego zaświecił blaskiem. Przed każdym meczem pojawiały się dodatkowo filmy, w których kibiców motywowali… piłkarze Pogoni !! Jak się okazało, frekwencja również nie była przeszkodą nie do przejścia i po ostatnim meczu stan wyniósł ponad 57 tysięcy. Myśląc o nagrodzie, możemy powiedzieć że będzie to coś potężnego, coś czego nie było jeszcze na Polskich stadionach. Mało tego, nie zdarzyło się to w takiej skali na żadnym stadionie w Europie. Co to będzie ? By to zobaczyć musicie przyjść na stadion przy ul. Twardowskiego w dniu 28.05 na mecz Pogoń Szczecin – Legia Warszawa.

Sponsorzy akcji:
Grupa Azoty
Pogoń Szczecin S.A.
Bosman
Pomorze Zachodnie

Organizator:
Stowarzyszenie Kibiców "Pogoni Szczecin" - Portowcy


źródło:  portowcy.org      autor  js      komentarze  komentarze: 0

środa, 23 kwietnia 2014 r., godz: 22:49
Już trzeciego maja Portowcy rozegrają pierwsze wyjazdowe spotkanie z krakowską Wisłą! Wszystkie znaki na niebie wskazują, że każdy musi tam być!
Termin dogodny, jest majówka, piłkarze walczą o puchary a w samym Krakowie czeka spory sektor dla kibiców gości którego nigdy wcześniej nie udało nam się wypełnić! A najważniejsze - jesteśmy potrzebni piłkarzom w walce o najwyższe cele!
Dlatego bez zwlekania zapisujemy się na ten wyjazd!

Zapisy w Pubie Joker trwają do 1 maja do godziny 20:00.
Koszt biletu na mecz - 25 zł.

Razem wszyscy po zwycięstwo!


źródło:  SKPS Portowcy      autor  Plum      komentarze  komentarze: 0

wtorek, 22 kwietnia 2014 r., godz: 11:45
Standardowe wyobrażenie o spikerze stadionowym wygląda tak: gada co chce, w czasie meczu wlewa w siebie co chce, lansuje się na wszystkie sposoby i po wszystkim idzie do kasy… po grubą kasę… ha ha ha ha… No a teraz schodzimy na ziemię…
„Jak kibice będą j…ć PZPN ma Pan natychmiast reagować” – komunikuje mnie delegat na przedmeczowej odprawie. Niech będzie. Siedem razy w trakcie meczu „monituję” kibiców aby nie „je…i tego pezetpeenu”. I co?
Z raportu delegata: „Skandaliczne zachowanie spikera, który nie reagował na okrzyki kibiców ITI spier…aj”. Poczucie humoru gościa z PZPN godne podziwu…
Kilka miesięcy później też było nieźle. Transparent na płocie, przerwany z tego powodu mecz przez delegata i ja, naiwny spiker, w ciemno wykonujący wydane przez niego polecenie… „Mecz został przerwany na polecenie delegata PZPN i nie zostanie wznowiony dopóki transparent nie zniknie z płotu”… ups… Przez następny kwadrans cały stadion j…ł PZPN i była to machina nie do zatrzymania…
Walenie głową w mur trwa w najlepsze. Więcej...


źródło:  szczecin.max.pl/Adam Wosik      autor  Plum      komentarze  komentarze: 0

piątek, 18 kwietnia 2014 r., godz: 07:36
Stadion dla Pogoni w Kołbaskowie czy szybszy remont starego? Zagłosuj i wypowiedz się!

 Weź udział w sondzie


źródło:  Sport w sieci      autor  js      komentarze  komentarze: 0

czwartek, 17 kwietnia 2014 r., godz: 12:53
Stadion Pogoni Szczecin w Kołbaskowie? Jest taki pomysł - mówił w "Rozmowach pod krawatem" prezes klubu Jarosław Mroczek.

Podkreślił jednak, że stadion - jeżeli powstanie - to wyłącznie z udziałem finansowym Szczecina. Mroczek dodał, że nie ma sprzeczności w tym, że miasto miałoby inwestować w innej gminie.
- Obszar, o którym mówimy, czyli okolice Auchan, to wciąż obszar metropolitalny Szczecina. Jest umowa o współdziałaniu gmin sąsiadujących z miastem, nawet jest specjalna ustawa.
Mroczek skrytykował też pomysł przebudowy obecnego stadionu przy ulicy Twardowskiego w Szczecinie. - W moim przekonaniu pomysł na paramodernizację jest fatalny, jest zły. To marnotrawstwo publicznych pieniędzy. Cena krzesełka na zmodernizowanym stadionie to koszt 35-40 tys. złotych, a przy nowym obiekcie to rząd 10 tys. Więcej...

foto:  PogonOnline.pl/Cob

źródło:  Polskie Radio Szczecin      autor  js      komentarze  komentarze: 0

czwartek, 17 kwietnia 2014 r., godz: 06:43
Od wtorku z drużyną Pogoni II Szczecin trenuje Piotr Celeban. Wychowanek Dumy Pomorza rozwiązał ostanio kontrakt z rumuńskim FC Vaslui i stał się wolnym zawodnikiem. Wspólne treningi z rezerwami są oczywiście po to, by utrzymać dobrą formę sportową. - Piotrek zapytał, czy może potrenować u nas i przygotowywać się do gry w nowym klubie - mówi dyrektor sportowy Pogoni Grzegorz Smolny. - Oczywiście zgodziliśmy się, bo to w końcu chłopak od nas, ze Szczecina. Będzie trenował z drugą drużyną i obecność takiej postaci na zajęciach będzie na pewno olbrzymim bodźcem i impulsem do pracy dla młodych zawodników tam trenujących. Piotrek jest naocznym przykładem tego, jak z juniora i wychowanka Pogoni stać się klasowym piłkarzem, Mistrzem Polski i reprezentantem kraju. 29-letni Celeban przez ostatnie dwa sezony był zawodnikiem rumuńskiego FC Vaslui. Kilka dni temu rozwiązał swój kontrakt z tym klubem. Wcześniej reprezentował barwy m.in. Śląska Wrocław (z którym zdobył Mistrzostwo Polski i Puchar Ligi) oraz Korony Kielce. Jest wychowankiem Pogoni Szczecin, dla której w ekstraklasie zagrał 35 meczów i zdobył 4 gole. Jest też 10-krotnym reprezentantem Polski. - Doceniamy olbrzymi potencjał i umiejętności Piotra, ale jego treningi w Pogoni nie są niczym wiążącym - od razu ucina pojawiające się spekulacje dyrektor sportowy. - Obrońca może u nas ćwiczyć, a nasi trenerzy na pewno zadbają, by był w jak najlepszej dyspozycji sportowej.


źródło:  pogonszczecin.pl      autor  js      komentarze  komentarze: 0

Pozostałe wiadomości w nagłówkach:


Wtorek, 15 kwietnia 2014 r.


Niedziela, 13 kwietnia 2014 r.


Sobota, 12 kwietnia 2014 r.


Piątek, 11 kwietnia 2014 r.


środa, 9 kwietnia 2014 r.


Niedziela, 6 kwietnia 2014 r.


Sobota, 5 kwietnia 2014 r.


Czwartek, 3 kwietnia 2014 r.


środa, 2 kwietnia 2014 r.


Wtorek, 1 kwietnia 2014 r.Gryf
Sponsorzy serwisu
Cito Gryf
Facebook
 Gryf
Następny mecz
28 kwietnia 2014, godz: 18:00
Pogoń Szczecin
Pogoń Szczecin

-:-
(-:-)
Górnik Zabrze
Górnik Zabrze Gryf
Ostatni mecz
12 kwietnia 2014, godz: 18:00
Pogoń Szczecin
Pogoń Szczecin

1:0
(0:0)
Widzew Łódź
Widzew Łódź

 Gryf Gryf
Transfery - wiosna 2014
Przyszli:
 • Rafał Murawski - Lech Poznań
 • Patryk Małecki - Wisła Kraków
 • Dominik Kun - Stomil Olsztyn
 • Filip Kozłowski - Gopło Kruszwica
 • Pavle Popara - Sławija Sofia

Przyjdą?:

Odejdą?:

Odeszli:
 • Tomasz Chałas - koniec kontraktu
 • Przemysław Pietruszka - rozwiązanie kontraktu
 • Donald Djousse - rozwiązanie kontraktu
 • Herve Tchami - rozwiązanie kontraktu
 • Radosław Wiśniewski - La Hoya Lorca CF - wypożyczenie

 Gryf
   Dział: Pogoń Szczecin Autor Odp.
galaxtico 3533
PS_onTour 12
SKPS Porto. 34
Cobra_S 8100
B-B 16746
MW_03 84
D. 641
   Dział: Granatowo - Bordowe Dziel... Autor Odp.
WM 19
Święty 49
hPS 483
   Dział: Pamiątki Autor Odp.
Szamał 2624
SKPS Porto. 153
   Dział: Hyde Park Autor Odp.
Helmut 16021
anathema 2650
Steryd 442
   Dział: Typowanie Autor Odp.
Janek80 13

 Gryf
Logowanie
login:
hasło:


w serwisie obowiązują te same konta co na forum!

po co mi konto?    regulamin    rejestracja

Gryf
Nasi partnerzy
legionisci.com Cito
www.portowcy.org www.portowcy.org
www.90minut.pl www.ligowiec.net
 Oficjalny serwis klubu MKS Opolanin www.pw.max.pl
flagfanatics.pl pogonszczecin.de
  (p) 2000 - 2014   Gryf
© Pogoń On-Line
  Gryfdesign by: ruben 5px redakcja | współpraca | ochrona prywatności